KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 5555409

nr 555 5409

Theddy Skog

(1908-1948), Sverige

Färgetsningar, 2 st, signerade Theddy Skog resp G Lennof, Katarina kyrka, resp Lybska gränd Visby, 34x24 resp 39x29

Utrop:

100 kr

måndag 1 december 2008
kl 18:24:10

Theddy Skog

Läs mer om Theddy Skog